Fotoğraf Düzenleme Programı luminar 3 Ücretsiz Oldu

Fotoğraf düzenleme programı olan 460 TL değerindeki Luminar 3 kısa süreliğine Skylum tarafından ücretsiz dağıtılıyor.

Fotoğrafçılıkla ilgileniyorsanız veya grafik tasarımcıysanız işinize çok yarayacak olan bu program temelinde fotoğraflarınızın üzerinde renkler ile oynamanızı sağlıyor sadece bununla da sınırlı kalmayan luminar programı sayesinde fotoğrafçılık ve görselleştirme yeteneğinizi geliştirebilirsiniz.

Günümüzde fotoğraf düzenleme programları çok pahallı olabiliyor ancak bu programlar arasında en iyiler arasında yerini almış olan Luminar 3 Skylum’un başlattığı bir kampanyayla ücretsiz dağıtılıyor üstelik bu programı almak için form doldurmanıza bile gerek yok.

Skylum Luminar 3 nasıl alınır?

Fotoğraf Düzenleme Uygulaması Luminar 3

Skylumun başlattığı yeni kampanyayla birlikte Skylumun e-posta servisine ücretsiz abone olan herkese fiyatı 460 tlye satılan Luminar 3 programını ücretsiz veriyor. Skylumun e-posta servisine abone olmak için ise sadece adınızı ve e-posta adresinizi bu bağlantıdaki forma yazmanız yeterli olmakta.

Skylum’un e-Posta adresine kayıt olan kullanıcıların e-posta adresine birkaç dakikada Luminar 3 programı gönderiliyor. Luminar 3 Skylum’un luminar serisinin bir önceki versiyonu da olsa fotoğraflarınızı düzenleyebileceğiniz en iyi programlardan biridir.

Luminar 3’ü nasıl kurulur?

Skylum Luminar 3’ü bilgisayarınıza kurmak için öncelikle e-postanızı açmanız gerekiyor. Ardından kullandığınız işletim sistemine göre maildeki seçeneklerden birine tıklayıp program indikten sonra kuruyorsunuz. Program kurulduktan sonra aynı e-postada yer alan lisans anahtarını program üzerinde doğrulayarak programı kullanmaya başlayabilirsiniz. İlk etapta anahtar etkinleştirilmezse programı bir iki defa kapatıp açtığınızda çıkan aktivasyon butonuna basarak çıkan ekrana e-postanızı ve anahtarı yazmanız yeterlidir. Programı etkinleştirildiğinde önünüze bir ekran açılacak ve Skylumun teşekkür metniyle karşılaşacaksınız.

Skylum Luminar 3, yapay zeka sayesinde özellikle fotoğraflarınızdaki renkleri çok daha doğal ve güzel hale getirerek sizi tatmin ediyor. Renklendirme seçeneklerinde 70 adet ön ayar arasında seçim yapabiliyor yada renkleri tamamen elle kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. Skylum Luminar 3 ile elde edilen sonuçları görmek için orjinal halleri ve editlenmiş halleriyle bu bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

Yorum Gönderin